Vyberte stránku

Tak jsme doma opálení, špinavý, unavení plni zážitků a tak moc štastní a pyšní jeden na druhého a že je proč. Během uplynulého víkendu jsme se zúčastnili našich prvních freestyle závodů. Okej, okej, já vím že jsem říkal, že QUADruped je naše královna, ale zážitky z Turnoff Freestyle Weekendu jsou takové, že odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil.

Bez vlastní zkušenosti těžko hodnotit, ale s ní nutno podotknout, že to má něco do sebe.

Příjezd už v pátek, smažák, svijany, hranolky, hermelínek a i Lucka se nakonec přijela podívat 😉 do spacáku ve dvě ráno.
V sobotu supermini v našem podání s Abby za kouzelných 13 bodů, Káťa s Colou o dost lepších 19. Sluníčko pálilo, pivo teklo proudem a než jsme se nadáli, Káťa s Colou šly na plac. Jejich první společný freestyle. Zvládly to s grácií, jako profíci a až na maličká zaváhání si nakonec odnesly první místo v průběžném pořadí po prvním kole. Po nich my s Abby, nervozita opadla hned jakmile náš guru.FAN.club rozjel mexickou vlnu “I’am sexy and i know it . . ” a už to jelo. Bohužel si z prvního kola nic nepamatuju 🙂 ale v průběžném pořadí z toho bylo neuvěřitelné druhé místo. Na dva dny tréninku docela dobrý mistře !

Sobotní večer jsme s Kosáčkem neodolaly rytmu světelné show jako z hvězdných válek návštěvníků seniorů, postupně se přidalo vše co mělo ruce, nohy a byl z toho taneční Battle jak se sluší a patří s kultovní Standovou hláškou “Ty vole, bych nikdy nevěřil že budu tohle dělat střízlivej” a kolem půl třetí rozhodně ne střízlivý do hajan…

Neděle začínala pod mrakem, posuzování dogdartbee, dohrávání Kanjamu, kde jsme s Kosákem obsadili tvrdě vydřený 3.flek i přes disk v H*V*ECH. Pak supermini na freestyle, kde Káťa s Colou doslova zářily a suverénně si podržely první průběžné místo. My s Abby 3 chycené ze šesti, za které jsme byli po sobotním večírku opravdu vděční. Druhé kolo freestajlu jsme šli s Abby první na řadu a nutno přiznat, že to bylo celé poněkud v křeči. Zkoušel jsem být opravdu hodně FREE 🙂 a do disků i kopal nicméně se to minulo účinkem. V konečném součtu to však stačilo na třetí místo. Héééj bednička Buchto. Káťa s Colou ve druhém kole zapomněly nějaký ten over a jejich náskok se v průběžném pořadí ztenčoval. V konečném součtu však nějaká ta setinka bodu přeci jen zůstala na jejich straně a holky si tak odvezly neskutečné, neuvěřitelné, nemožné a nebezpečné PRVNí místo !!!

Porazila piskoře . . . chudák maturant !

PS: Hodně štěstí v divizi OPEN 2016 děvčátka moje !!! xoxoxoxo MUCK