Vyberte stránku

Je tomu skoro týden, co jsme se celá smečka vrátili z Pohořan u Olomouce, kde jsem se snažil předat něco z toho co znám a umím všem těm, kteří mají o Quadruped zájem.

Jak všichni dobře ví, tahle disciplína je naše srdeční záležitost a když se mě Lucka v listopadu loňského roku ptala, jestli bych přijel něco ukázat a poházet, byla odpověď předem jasná. Naplánovalo se datum na 7.-8.března 2015 a přípravy se rozjely na plné obrátky. Dva dny, dvě skupiny, zázemí, ubytování, žranice a super počasí. Ani nevím čemu nebo komu za to poděkovat, ale vše vyšlo na jedničku a na ten víkend nikdy nezapomenu.

Luxusní ubytování v penzionu Fojství na Svatém kopečku u Olomouce, snídaně králů, taxi do hospody, klubovna, hříště IT podpora a další . . . díky Lucko !

Vše jsem se snažil pojmout více v duchu přípravy psovoda, oba dva dny byly tedy bez psů a soustředili jsme se hodně na fyzickou přípravu. Přeci jen jde o silově technickou disciplínu a bez tréninku, kdy pořádně namasírujete svaly, to prostě nejde! Hodně jsem ocenil přípravu drtivé většiny zúčastněných, jenž dorazili včas a s kopačkami na nohou. Všichni, až na malé vyjímky, bez ohledu na pohlaví nebo národnost, do toho šli naplno, bez výmluv a s elánem. Počasí vyšlo lépe než jak jsem o něm snil a tak jsme mohli naplno vyzkoušet techniku házení, kruhový trénink i hry a soutěže a to vše venku na trávníku pohořanského hřiště.

Doufám, že všichni dostali pro co si přijeli a moc se těším na nová osobní maxima, kterých letos určitě přibyde 😉

Jste bojovníci co se nevzdávají !
Dejte si cíl a běžte si pro něj !
Zázraky se dějí !

Za foto a video díky Nikče Chudobové 😉

HIIT – kruhový trénink
PLANK – soutěž v pozici “na prkno”